HEMEN SOHBETE BAĞLAN
Görüntülü Sohbet Siteleri

Görüntülü Sohbet Siteleri

Şüphesiz, günümüzde internet kullanımı en kullanışlı iletişim yoludur. Bugün, insanların kendilerinden uzakta olan sevdikleriyle, özellikle de bu salgın günlerinde, iletişim kurmalarına veya farklı kişilerle çevrimiçi sohbet edebilmeleri için, video temelli sohbet siteleri oldukça revaçtadır. Bu iletişimi sağlayabilmek adına, özellikle kullanıcılardan talep gören belli başlı sohbet siteleri bulunur.

En Çok Tercih Edilen Siteler: 

1- Omegle, en çok bilinen görüntülü sohbet siteleri arasındadır. Kullanıcıları, farklı ülkelerden rastgele eşleştirir. Diğerleri gibi, 18 yaş kısıtı yoktur. Herhangi bir zararlı içeriği önlemek ve diğer kullanıcıları korumak için, görüntülü sohbet verileri sıkı bir şekilde izlenir. 

2- Fruzo, ücretsiz ve de çevrimiçi görüntülü sohbet siteleri seçeneklerindendir. Kullanıcıların Facebook hesaplarını kullanarak, bağlantı kurmaya izin verir. Lokasyona, cinsiyete, yaş ve belli anahtar sözcükler bazında kişi bulmayı sağlayan bir arama işlevini içerir.

3- Faceflow, kullanıcıların aynı anda en az üç kişiyle beraber görüntülü sohbet edebilecekleri bir platformdur. İlgili tarayıcılardan, ücretsiz görüntülü konferans ve görüntülü sohbet sağlayan bir uygulamadır.

4- Tinychat, aynı anda birçok kişiyle, kolayca konferans araması yapılabilecek, bir görüntülü arama sitesidir. Uygulamanın, bilgisayar, mobil cihazlar ve tabletleri destekleyen uygulamaları da mevcuttur. Farklı ülkelerden insanlarla, görüşmeyi sağlayacak genel sohbet odaları da mevcuttur.

5- YouNow, ileri seviye kullanıcılar için, kendi sohbet odalarını oluşturabilmesi bakımından ayrı bir durum ihtiva eder. Oda sahipleri, takipçi kazanabilmek için kullanıcı adlarını, Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarıyla da ilişkilendirebilirler. Ayrıca, takip edilen oda sahibi, canlı sohbet odasına da davet edilebilir. Oda sahipleri, takipçilerden ödüller kazanabilmektedirler.

6- Teen-chat.org, daha genç yaş grubunu hedef alan, farklı kişilerle konuşmak için kullanılan en popüler ve ücretsiz sitelerden birisidir. Çocuk istismarı ve pedofiller gibi durumların oluşmaması adına, gerekli merciler tarafından özenle izlenir.

   admin   395
Cevap bırakın

kız sohbet
günün sözü
kızlar